Trondheim

Velkommen til teknologibyen Trondheim

Vi gleder oss til årets regionale turnering som i år gjennomføres på Huseby skole. 

Med fokus på mestring, inkludering og samhold ønsker vi å gjøre "comeback" med et megabrak etter 2 år med digital versjon. Velkommen til storfæst!

Årets regionale turnering i Trondheim avholdes på nye Huseby skole. 

Her kommer informasjon om turneringen i byen.

go to robotresults

Påmelding

30
Totalt ant. plasser
4
ant. ledige plasser
0
ant. på venteliste
Gå til påmelding

Program

PROGRAM
09:30Innmarsj
09:40Offisiell åpning
10:00Konkurransestart
14:30Premieutdeling
15:00Avslutning
ROBOT
10:00 - 11:55Innledende runder
13:20 - 14:10Sluttspill
14:15 - 14:25Finale
PROSJEKT
10:00 - 12:40Prosjektpresentasjon
13:40 - 14:20Nominasjon + sluttspill
TEKNISK 
10:10 - 12:50Teknisk presentasjon
13:40 - 14:20Nominasjon + sluttspill
PIT/ MARKEDSFØRING
10:10 - 12:50PIT presentasjon
13:40 - 14:20Nominasjon + sluttspill

Sponsorer

Prisvinnere

Pris
Nominerte
Vinner
FIRST LEGO League Champion 1. plass
Team Ila
FIRST LEGO League Champion 2. plass
RIL Power
Kjerneverdiprisen
Team Ila
Kids fix the future
New energy
RIL Power
Prosjektprisen 1. plass
The Red Bulls
RIL Power
Glowing Crowns
Blue Energy
Prosjektprisen 2. plass
Prosjektprisen 3. plass
Robotkonkurransen 1. plass
Team Ila
Robotkonkurransen 2. plass
Usain Thunder Bolt
Teknologiprisen 1. plass
Glowing Crowns
Laget fra bøgda
Team Ila
Usain Thunder Bolt
TRD Terminators
Teknologiprisen 2. plass
Teknologiprisen 3. plass
Veilederprisen

Resultat robotkonkurranse

#
Lag
Poeng
1
Team Ila
330
2
Usain Thunder Bolt
235
3
Energy World
220
4
The Red Bulls
215
5
Laget fra bøgda
275
6
OST
220
7
TRD Terminators
200
8
RIL Power
205
9
MegaPower
210
10
De kule legobyggerne
190
11
2XPOWER
200
12
New Energy Hovin
180
13
Kids fix the future
205
14
Team Buvik
180
15
Blue Energy
175
15
ExaPower
175
17
One United Power
165
18
Orkanger U
160
19
Terra Power
155
20
New energy
155
21
Huseby U4
150
22
MonsterPower
150
23
Glowing Crowns
150
24
Huseby U1
145
25
Huseby U2
120
26
Huseby U3
85


*høyest oppnådde poengsum

Turneringskomité Trondheim

Morten Rasch Eliassen
Prosjektleder
tlf: 99033034
Per Anders Moen
Prosjektleder
tlf: 46842833
Ståle Hammern
Prosjektleder
tlf: 72545200