Oslo







Sted: Institutt for Informatikk - Universitetet i Oslo,
Gaustadalleen 23, 0316 Oslo


Forskningsparken (t-bane)

Forskningsparken Trikk



Påmelding

26
Totalt ant. plasser
5
ant. ledige plasser
0
ant. på venteliste

Program

Programmet for turneringsdagen ser foreløpig slik ut:

  • 08:00 Dørene åpnes
  • 08:30 Veiledermøte
  • 09:00 Åpningsseremoni med innmarsj
  • 09:30 Start av Robotkjøring/Presentasjoner
  • 10:00 Oppstart FIRST Lego League JR
  • 13:00 Lunsjpause (Dommermøte)
  • 13:50 Kvart- og semifinaler
  • 14:45 Finale
  • 15:00 Premieutdeling og avslutningsseremoni

Foreldre og venner er hjertelig velkomne til å heie på alle de flinke deltakerne. 

Sponsorer

Prisvinnere

Pris
Nominerte
Vinner
FIRST LEGO League Champion
TAMIL CITY SOLUTIONS
Ingrids Engler
Geeks of Norway
Geeks of Norway
Kjerneverdiprisen
Geeks of Norway
Micr0wav3s
KIS BLUE
KIS BLUE
Prosjektprisen 1. plass
Geeks of Norway
TAMIL CITY SOLUTIONS
KIS BLUE
KIS BLUE
Prosjektprisen 2. plass
Geeks of Norway
KIS BLUE
TAMIL CITY SOLUTIONS
Geeks of Norway
Robotkonkurransen 1. plass
Nordtvet skole 7a 2
Robotkonkurransen 2. plass
Nordtvet skole 7a
Teknologiprisen 1. plass
Geekinaround
Ingrids Engler
Geeks of Norway
Geeks of Norway
Teknologiprisen 2. plass
Geeks of Norway
Ingrids Engler
Geekinaround
Ingrids Engler

Resultat robotkonkurranse

Nr
Lag
Poeng
1
Nordtvet skole 7a 2
290
2
Nordtvet skole 7a
290
3
Nordtvet skole 7b 2
255
4
Parcitypate
305
5
TAMIL CITY SOLUTIONS
295
6
Huseby Incredibles
250
7
Geeks of Norway
330
8
Nordtvet skole 7b
240
9
The Amazing Brick Builders
235
10
COG
225
11
Ingrids Engler
195
12
Team Jarasc LK
190
13
KIS BLUE
185
14
Geekinaround
175
15
Big Brains
170
16
SpongeBob Academics
170
17
Skullerud
165
18
Byggmester Bob's
145
19
Micr0wav3s
130
20
Next Gene
105
21
Bjøråsen skole
70


*høyest oppnådde poengsum

Turneringskomité Oslo

Pernille Dørstad
Prosjektleder
tlf: 41003523
Mariann Johnsen
tlf: 99415830
Trude Sundtjønn
Stabsjef
tlf: 999
Håkon Skillinghaug
Kommunikasjons- og påmeldingsansvarlig
tlf: 999
Krister Borge
Resji og teknisk
tlf: 999
Trond Haider
Hoveddommer
tlf: 95218198
Pernille Dørstad
Prosjektleder
tlf: 41003523