Velkommen til FIRST® LEGO® League

- en spennende kunnskaps- og teknologiturnering for barn og unge (10-16 år)

Turneringsdommere i Skandinavisk finale

Jan Søndergaard

Jan Søndergaard

Hoveddommer bane
Bedrift: Herning kommune
Silje Kumeus

Silje Kumeus

Hoveddommer
Albin Ljungdell

Albin Ljungdell

Bedrift: Xenter
Anette Jul Christensen

Anette Jul Christensen

Arne-Johnny Berntzen

Arne-Johnny Berntzen

Bent Nørregård

Bent Nørregård

Bernt Nilsen

Bernt Nilsen

Birger Kjærsgård Andersen

Birger Kjærsgård Andersen

Banedommer
Bedrift: FLL Herning
Björn Benbasat

Björn Benbasat

Bedrift: Xenter
Dag Waaler

Dag Waaler

Bedrift: Tekna
Egil Brandtzæg

Egil Brandtzæg

Elisabeth Thielemann

Elisabeth Thielemann

Banedommer
Frank Gunnar Konningen

Frank Gunnar Konningen

Banedommer
Bedrift: FLL Kongsberg
Geir Kristoffersen

Geir Kristoffersen

Bedrift: Alta kommune
Henning Skau

Henning Skau

Banedommer
Bedrift: K-tech
Herman Blankenburg

Herman Blankenburg

Bedrift: FLL Ambassadør
Ingvill Berg

Ingvill Berg

Jørgen Korsgaard

Jørgen Korsgaard

Bedrift: Aarhus kommune
Jørgen Løver Urdalen

Jørgen Løver Urdalen

Banedommer
Kai Pedersen

Kai Pedersen

Banedommer
Bedrift: K-tech
Karina Gregersen

Karina Gregersen

Kenneth Hanssen

Kenneth Hanssen

Bedrift: REMA 1000
Knut Ola Myrvang

Knut Ola Myrvang

Bedrift: Bodø Kommune
Leif Rune Nystad

Leif Rune Nystad

Bedrift: Bodø Varetaxi
Lene Tetzlaff-Petersen

Lene Tetzlaff-Petersen

Linda Bakken Bøe

Linda Bakken Bøe

Bedrift: Dyrlegene Bodø
Malene Grouleff

Malene Grouleff

Marianne Ersvik Johnsen

Marianne Ersvik Johnsen

Bedrift: Dips
Markus Trager

Markus Trager

Bedrift: Statens vegvesen
Martin Østrem

Martin Østrem

Bedrift: Dips
Mufrid Krilic

Mufrid Krilic

Bedrift: Dips
Nethe Fals

Nethe Fals

Bedrift: FLL Helsingør
Ole Baltersen

Ole Baltersen

Bedrift: FLL Gentofte
Ole-Bjørn Nikolaisen

Ole-Bjørn Nikolaisen

Banedommer
Bedrift: Statens vegvesen
Paul Erik Herstad

Paul Erik Herstad

Randi Aspmo

Randi Aspmo

Bedrift: Beiarn kommune
Roy Navjord

Roy Navjord

Bedrift: Telenor
Runar Knudsen

Runar Knudsen

Bedrift: IHA Invest
Röde Nyström

Röde Nyström

Banedommer
Bedrift: Framtidsmuseet
Siv Anita Nystad

Siv Anita Nystad

Svein Eggesvik

Svein Eggesvik

Terje Johnsen

Terje Johnsen

Bedrift: Bodø Kommune
Tommy Nordby

Tommy Nordby

Bedrift: Kikora
Tommy Rasmussen

Tommy Rasmussen

Bedrift: Roskilde kommune
Vegard Dybvik

Vegard Dybvik

Bedrift: RKK Salten
Yngve Johansen

Yngve Johansen

Bedrift: FLL Ambassadør
logologologo
logologologo